16.08.2016 07:45

YouTube Fenomeni PewDiePie, Vegan Kıza Fena Püskürdü!

YouTube’da geçtiğimiz günlerde Sorsha isimli kullanıcı YouTube’nin en ünlü fenomenine yönelik bir video yayınlamıştı. Bu videoya Felix’ten fena bir cevap geldi!

Vegan olma akımı her yerde yayılmaya devam ettiği gibi sosyal mecralarda da bu akım hızla yayılmaya devam ediyor. Daha birkaç gün önce Vegan olduğunu iddia eden bir YouTube kullanıcısı, PewDiePie’a yani YouTube’un en büyük ismine sitem dolu bir video yayınlamıştı. İşte PewDiePie’nın vegan olması gerektiğini iddia eden Sorsha’nın bu sitem videosuna YouTube fenomeni Felix’ten çok sert bir yanıt geldi!

YouTube’un En Büyük İsmi Felix, Ateş Püskürdü!

youtube-pewdiepie

Bahsettiğimiz Vegan Youtuber Felix’e 47 milyon abonesinin olduğunu fakat kanalının ana bir mesajı olmadığını söylemişti. YouTube’da ana mesajınız yoksa bir işe yaramazsınız gibisinden sözleri ile PewDiePie kanalını eleştiren Sorsha, Felix’in gazabına uğradı. “Sen vegansın da noluyor?” gibisinden bir sözle özetleyebileceğimiz şekilde sitem videosunu yorumlayan ve Sorsha’nın dış görünüşü ve yaptıklarını alaya alan YouTube yıldızı Felix bir hayli sinirlenmişe benziyor. İşte YouTube’nin en çok abonesine sahip olan kişi olan Felix’in bir vegan kıza ateş püskürdüğü o video! Ayarlardan Türkçe alt yazı seçeneğini açarak izleyebilirsiniz!

Bakalım ilerleyen zamanlarda Sorsha bu videoya cevap verecek mi?