17.08.2016 07:30

YouTube Fenomeni PewDiePie’dan Marina Açıklaması!

YouTube’u uzun süredir meşgul eden Marina hakkında bir açıklama da YouTube’un bir numaralı ismi PewDiePie’dan geldi! İşte espri dolu o açıklama!

Bu aralar YouTube’da birkaç aydır gündem olan bir konu hakkında hemen hemen konuşmayan kalmamıştı. Evet tahmin edeceğiniz gibi Marina Joyce kaçırılma olayından bahsediyoruz. İşte bu konu ile ilgili kimi YouTube kullanıcısı prim yapmak için kimisi ise gerçekten bir fikri olduğunu düşünerek video yayınlayıp duruyordu. Şimdi de bunlara YouTube’un en fazla abonesine sahip kanalı olan PewDiePie eklendi!

YouTube’nin En Meşhur İsmi PewDiePie’dan Marina Joyce Açıklaması Geldi!

youtube-fenomeni-marina

Felix yani PewDiePie kanalının sahibi, yaptığı video ile YouTube’un en konuşulan konusu Marina Joyce olayına yeni bir yorum getirdi. Kendi tarzını her konuda belli eden YouTube’nin bir numarası Felix, esprili bir dille Marina Joyce’a YouTuber olmayı kendisinin öğrettiğini iddia etti ve bu kaçırılma hikayesinin sorumlusu olarak kendisini gösterdi. Yine şakacı bir söylem ile sahte tık olayını Marina’ya kendisinin öğrettiğini iddia eden YouTube fenomeni, geçtiğimiz günlerde de profiline Marina Joyce’un fotoğrafını koymuştu.

İşte izlerken eğleneceğiniz, Marina Joyce kaçırılma olayı ile ilgili çekilmiş en neşeli YouTube videosu! Bu arada söylemeden geçemeyeceğim; her şakanın az da olsa bir gerçeklik payı vardır 😀