13.09.2016 12:35

Youtube Kanalı Fomo Daily, Murat Boz’un Janti Klibini Yorumladı!

Ünlü Youtube kanalı Fomo Daily, Murat Boz'un Janti klibine yorum yağdırdı! Youtube'da milyonlar izlenen klip için Amerikalılar ne düşünüyor hepsi haberimizde!

Geçtiğimiz günlerde Fomo Daily Youtube kanalının Türk kadın yıldızları için yaptığı yorumları sizlerle buluşturmuştuk.  Bu haberimizde ise genç kızlarımızın sevgilisi Murat Boz’un bu sene çıkardığı Janti şarkısının klip yorumlarını sizlerle buluşturuyoruz. İşte karşınızda Amerikalı YouTube yayıncılarının Murat Boz‘a yaptığı yorumlar!

YouTube’da Amerikalılar Murat Boz’u Yorumladı!

2016 senesine Janti albümü ile iddialı bir giriş yapan Murat Boz, geçtiğimiz aylarda Hamburg’da ödül almıştı. DAF BAMA Müzik Ödülleri gecesinde Murat Boz “Türk pop müziği en iyi erkek sanatçısı ve aktörü”  ödülünü kazanmıştı. Başarılı ve yakışıklı sanatçı şu sıralar Aslı Enver ile olan ilişkisiyle gündeme gelse de şarkılarıyla herkesten bir adım önde olmayı başarıyor. Şarkıları kadar çektiği klipler ile de çok konuşulan sanatçının Janti klibi gerek Instagram gerek Youtube’da oldukça popüler olmuştu. Amerikalılar tarafından Fomo Daily Youtube kanalında yorumlanan Janti klibi, kimisi tarafından klasik olarak yorumlansa da kimisi de “cool” olduğunu söylemiş. Klip siyah beyaz tonlarında çekildiği için Abd’li rock sanatçısı Johny Cash’e benzetilen Boz’un klibi genel olarak beğenilse de klasik olduğunu da eklediler.  İçlerinde sanatçının saçlarını beğenen ve gelecekte ki kocası olacağını söyleyenler de var!