06.09.2016 22:25

YouTube Red Rekora Koşuyor!

YouTube’nin farklı uygulamalarından birisi olan Red hizmeti, mobil platformlarda rekora doğru koşuyor. İşte birçok uygulamayı geride bırakan YouTube Red!

YouTube’un ilk ücretli uygulamalarından birisi olan YouTube Red, mobil marketlerde hızla yükselmeye devam ediyor. Daha önceleri 214.sıralara kadar gerilere düştüğü IOS store’da şu an ilk 5 içerisinde yer alan YouTube Red uygulaması kullananlarını memnun etmişe benziyor! İşte karşınızda tüm detayları ile YouTube Red uygulaması!

YouTube’un Mobil Uygulaması, Candy Crush Saga’yı Geride Bıraktı!

youtube-rekor

YouTube Red hizmetini de içerisinde barındıran mobil YouTube uygulaması, Amerika’da en çok indirilen mobil uygulamalar arasında 4.sıraya yerleşti. Spotify Music ve Candy Crush Saga gibi iki efsane uygulamayı ve oyunu gerisinde bırakan YouTube uygulaması, her ne kadar arkaplanda oynatılmaya izin vermese de oldukça çok tercih ediliyor (aslında YouTube’u arkaplanda kullanmanın da nasıl mümkün olduğunu bir yazımızda ele almıştık).  Bakalım ilerleyen zamanlarda YouTube’un mobil uygulaması mobil marketlerde ilk sıraya yerleşebilecek mi? Yoksa bu yükseliş kısa süreli bir yükseliş mi? Bizler YouTube’un yakaladığı başarılara alışkın olduğumuz için ilk seçeneğin uzak olmadığını düşünüyoruz!