28.06.2016 08:00

YouTube’da Şeker İnceleyerek Zengin Oldular!

YouTube, insanları zengin etmeye devam ediyor. İşte karşınızda şeker incelemesi yaparak YouTube ile zengin olmayı başaran Youtuber çocuklar!

12 yaş altı en meşhur ve başarılı Youtuberlar arasına giren Jillian ve Addie isimli kardeşler, yaptıkları incelemeler sayesinde binlerce dolar kazanıyorlar.

Sizlerde biliyorsunuz ki YouTube ile zengin olan birçok isim var. Bu kardeşlerin diğerlerinden ayıran özelliği ise sadece şeker yiyerek ve yorum yaparak bunu başarmaları.

youtube-para-kazanmak

Biri 10 yaşında,biri de 8 yaşında olan tatlı kardeşler, bu kadar küçük olmalarına rağmen YouTube’da video yüklemeye 2008 yılında başlamışlar. Babalarının desteği ile şeker incelemesi yapan küçük Youtuberların aylık geliri ise dudak uçuklatıyor.

youtube-para-kazanmak2

Meşhur YouTube analiz sitesi socialblade.com’un verdiği verilere göre aylık 48 milyon izlenen kanal, yaklaşık 12 bin dolar ile 194 bin dolar arasında kazanç sağlıyor. Ayrıca 1.004.526 abonesi bulunan YouTube kanalında toplam 541 video bulunuyor.

youtube-para-kazananlar2

Peki nasıl oluyor da YouTube’da bu kadar çok para kazanabiliyorlar ?

Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki YouTube’da para kazanmak sandığınız kadar kolay değil. YouTube’da çok miktarda para kazanmak için yüksek miktarda izlenim almanız gerekiyor. Ayrıca kanalınızın hangi ülkeden de izlendiği bir hayli önemli. YouTube’da batı ve gelişmiş ülkelerinden gelen izlenimler daha çok para kazandırıyor.

Bu tatlı cadıların kanalını aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/user/babyteeth4/videos