19.10.2016 07:00

YouTube’un Bir Numaralı İsminden Yeni Oyun!

YouTube’da esip gürlemeye devam eden YouTube starı PewDiePie daha önce yayınladığı oyuna bir yenisini ekledi. İşte YouTube yıldızının yeni oyunu!

Hepiniz biliyorsunuz ki artık YouTube yıldızları, sadece YouTube’da yaptıkları yayınlarla yetinmiyor. Kendi girişimlerini de bir yandan sürdüren YouTube yıldızların sektör olarak seçimleri kendi kategorilerine benzer nitelikte gerçekleşiyor. İşte bu YouTube yayıncılarının en çok izleneni ve tüm listelerde bir numara olanı PewDiePie daha önce kendi oyununu yayınladığı gibi yine yeni bir oyunla karşımıza tekrar çıktı! İşte PewDiePie kanalının sahibi olan Felix’in yeni oyunu!

PewDiePie Yeni Oyununu YouTube’dan Tanıttı!

Bu senin başında ortaya çıkan ve YouTuber’lerin hayatını bir çeşit macera oyununa dönüştüren bir oyun olan Tuber Simulator isimli oyun oldukça etki almıştı. İşte bu oyunun bir benzerini kendine uyarlatan PewDiePie kendi oyununu yaptırdı! Kendi hayatını da anlatan bir oyun olan Felix’in yeni oyunu yayınlanmasının ardından kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen oldukça rağbet görüyor. Bir YouTube yıldızının YouTube’da kendi hayatını anlatan kendi oyununu oynaması paradoksunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz! 😀 Bakalım Felix bizi daha nasıl şaşırtmaya devam edecek?