18.08.2016 03:15

Yüzündeki Tümöre Rağmen YouTube Yıldızı Olabildi!

YouTube yıldızı olmak için yeteneğim yok diyenler bu haberi iyi okumalı. Çünkü Marimar, doğduğundan beri yüzünde tümör olmasına rağmen YouTube’da yayın yapıyor!

YouTube git gide popülerleşirken izleyicilerin bir kısmı; “bu işi ben niye yapmıyorum” diyerek çözümler arıyor. Bu haberden de görebileceğiniz gibi bunun çözümü çokta uzakta değil aslında. Yemek yiyemiyor olsanız, konuşamıyor olsanız bile YouTube yıldızı olabilirsiniz! İşte bu sözleri bize ispatlayan YouTube yıldızı Marimar Quiroa!

Tüm Engellere Rağmen YouTube Yıldızı Olabilen Kanal: MakeupArtistGorda66

youtube-stari-tumor

Hayatında büyük sıkıntılar olmasına rağmen make-up eğitimlerine katılan ve 2 yıldır YouTube’da güzellik kanalına sahip olan Quiroa, insanlara adeta imkansız diye bir şey olmadığını gösteriyor. Doğuştan gelen rahatsızlığı sebebiyle yemek dahi yiyemeyen genç YouTube yıldızı, kanalında iletişim için işaret dili kullanıyor. Ayrıca toplam izlenimi 10 milyona yaklaşmış olan kanalın 112 bin abonesi var. Boğazında bulunan bir tüp ile nefes alan çiçeği burnunda YouTube yayıncısı yıllardır görünüşü ilgili çok sorun çektiğini fakat pes etmeyip herşeyi göz ardı etmek gerektiğini söylüyor. Marimar’da bulunan özgüven hiçbir engeli olmayan insanlarda dahi yok öyle değil mi? Eğer siz de bir YouTube yıldızı olmak istiyorsanız ve birçok şeyi bahane ediyorsanız Marimar’a bakmanız birçok şeyin cevabı olacaktır!