08.09.2016 06:59

Bir Tuhaf YouTube Kanalı!

YouTube bilinmeyen kanallar serimize devam ediyoruz. Bu defa kıskacımıza aldığımız YouTube kanalı, görebileceğiniz en ilginç ameliyat kanallarından birisi!

Daha önce YouTube’da paket açma, oyuncak kanalı, oturarak para kazanan kanal gibi ilginç birçok kanalla karşılaşmamıza rağmen bu defa yakaladığımız kanal bizi tekrar şaşırtmayı başardı. Ameliyat masasını, ekipmanlarını ve hareketlerini yiyecekler üzerinde uygulayan bir yayıncı, YouTube kanalında çeşitli yiyeceklerden birbirine nakil ameliyatları yapıyor. Birçok melez yiyecek oluşturan YouTube yıldızının videolarını sonuna kadar sardırmadan izleyebilmek için peygamber sabrı gerekiyor!

Ameliyat Ortamını YouTube’a Getiren Yayıncı

youtube-bilinmeyen-kanal

Sadece 7 aylık bir YouTube kanalı olan The Food Surgeon isimli kanalın bu kısa sürede 95 bin abonesi olmuş. Kanalın 95 bin abonesi olması sizi şaşırtmasın! bu ilginç YouTube kanalında milyonlarca izlenen videolar var. Peki bu YouTube kanalında neler mi var; Bir çilekteki küçük çekirdeklerin yerine ameliyat edası ile Nutella doldurulan videodan tutunda iki bisküvinin organ nakli ameliyatı yaparcasına operasyona sokulan videoya kadar birçok değişik yiyecek ameliyatı videosu sizleri bekliyor. Lafı fazla uzatmadan bu ilginç YouTube kanalının birkaç videosu ile sizleri baş başa bırakalım!