23.12.2015 11:28

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

"Fantastik Canavarlar Nedir Nerelerde Bulunur?" kitabının filmi gelecek sene çıkıyor. Peki ilk fragmanı izlediniz mi? İşte filmin ilk fragmanı!

Gişe rekorları kıran ve ödül üstüne ödül kazanan, fantastik romandan uyarlanma Harry Potter serisini bilmeyenimiz yoktur. 2001 yılında seyirciyle buluşan Harry Potter serisi 2011 yılında çıkan 8. filmiyle final yaparak sonlanmıştı. J.K.Rowling aynı dönem içerisinde Fantastik Canavarlar Nedir Nerelerde Bulunur? adlı kitabını piyasaya sürmüştü. Aslında bu kitap roman veya hikaye değil ansiklopedi tarzında yazılmış bilgilendirici bir eserdi. Warner Bros bu eseri J.K Rowling tarafından hikayeleştirerek üç serilik bir film yapmaya karar vermiş, bu haber milyonlarca Harry Potter hayranını çok heyecanlandırmıştı.

İşte “Fantastik Canavarlar Nedir Nerelerde Bulunur?” Filminin İlk Fragmanı!

Kısa bir süre önce “Fantastik Canavarlar Nedir Nelerde Bulunur?” filmi ile ilgili ilk fragman yayınlandı. Film, Harry Potter evreninde geçiyor ve Fantastik Canavarlar Nedir Nerelerde Bulunur? adlı kitabın hayali yazarının başından geçen olayları konu ediniyor. Serinin ilk filmi 2016 yılında beyaz perdede olacak. Dilerseniz sizi Fantastik Canavarlar Nedir Nerelerde Bulunur? filminin ilk fragmanı ile baş başa bırakalım.

Kategoriler: Genel Sinema