06.12.2016 22:23

Google Play’e 4K Film Desteği Geldi!

Android'in marketine yani Google Play'e 4K özelliği eklendi. Artık film satın alırken 4K özelliklerde olanları alabileceğiz! İşte Google Play'in yeni kampanyası

Google, yeni tanıttığı Chromecast cihazı ile beraber güzel bir kampanya başlattı. 4K özelliği olan filmleri Google Play’e yükleyen firma, Chromecast satın alanlara 1 adet film hediye edeceğini duyurdu! Bu kampanya sayesinde bizler de Google Play’de satılılık filmlere 4K özelliğinin de eklenmiş olduğunu öğrendik. Peki Google Play’de hangi filmler var? Chromecast kampanyasına hangi filmler dahil? İşte tüm detaylar!

Google’dan 4K Google Play Kampanyası

google-play-filmler-4k

Google, kısa bir süreliğine içerisinde Ghostbusters ve Captain Philips’i de içeren film listesinden bir adet filmi(4K) Chromecast satın alacak olan müşterilerine hediye edeceğini duyurdu. Başta pek mantıklı bir teklif olarak görünmese de Google Play’deki 4K filmlerin 19.99 dolar olduğu düşünüldüğünde Chromecast satın almayı planlayanlar için iyi bir kampanya olduğu görülüyor. Bu arada Google Play’deki filmlerin sadece Chromecast Ultra, Sony Bravia Android TV’ler ve Xiaomi’nin Mi Box 3’ü ile izlenebileceğini de belirtelim. Bakalım Google, bu atağı ile diğer internet yayıncılarını ekarte edebilecek mi?