02.06.2017 14:51

Karayip Korsanları Temalı Galaxy S8 Geliyor

Karayip Korsanları 5 filmine özel Galaxy S8 akıllı telefonları satışa çıkıyor. Karayip Korsanları 5 temalı telefonların özellikleri neler? İşte tüm detaylar.

Hackerlar tarafından çalındığının iddia edilmesiyle beraber gündeme gelen Karayip Korsanları serisinin son filmi Karayip Korsanları 5, buna rağmen sadece ilk üç gün içerisinde gişe rekorları kırmayı başarmıştı. Karayip Korsanları 5 filminin sadece 1 hafta içerisinde bu kadar başarı elde etmesiyle beraber film için yeni bir çalışma yapıldığı ortaya çıktı. Karayip Korsanları 5 için akıllı telefonların amiral gemisi haline gelen Galaxy S8 telefonlarına özel bir konsept yapıldı. Karayip Korsanları teması ile yayınlanacak olan Galaxy S8 akıllı telefonlarının yeni teması ise epey bir beğeni toplayacak gibi gözüküyor.

Galaxy S8 Karayip Korsanları Versiyonu

Galaxy S8 Karayip Korsanları temasıyla beraber akıllı telefonlarda hiçbir değişiklik yapılmıyor. Telefonun içerisindeki varsayılan temanın Karayip Korsanları 5 filmine ait olduğunu görüyoruz. Filmin temasını ise değiştiremiyorsunuz.

Bunun dışında özel bir kutuda gelen telefonun yine filme ait kılıfı ve bunun yanında altın bir yüzük kullanıcılara sunuluyor. Karayip Korsanları 5’in havasını kullanıcılara yansıtan yeni Galaxy S8 temasının şu an için satışa çıktığı da belirtiliyor. Çin’de satışa çıkan sınırlı üretim koleksiyon telefonunun 880 dolar olacağı da verilen bilgiler arasında.