01.06.2016 23:56

Meizu MX4 Özellikleri ve İncelemesi!

Meizu, MX ailesine yeni üyesi Meizu MX4’ü dahil etti. Meizu MX4’ün özelliklerini sizler için inceledik. Meizu MX4 ile ilgili tüm detaylar.

Meizu Türkiye’ye geçte olsa giriş yapan Çin menşeili bir telefon üreticisi firma. Eskiden başka markaların telefonlarını üreten Meizu dünyada ve Türkiye’de kendine yer edinmeye devam ediyor. Meizu ürettiği bütçe dostlu telefonlar ile güzel bir trend yakalamış durumda, şimdi gelin MX ailesinin yeni üyesi Meizu MX4’ü yakından inceleyelim.

Meizu MX4’ün Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

Meizu ürettiği telefonlarda başarılı bir etiket fiyatına sahip demiştik. Meizu MX4 içinde bu dediğimiz geçerli ve Türkiye satış fiyatı 999 TL. Şık ve modern tasarım anlayışı ile bizleri karşılayan Meizu MX4 uzaktan bakınca iPhone 6’yı andırıyor diyebiliriz. Güçlü bir donanıma sahip olan Meizu MX4, gücünü MediaTek ARM Big.LITTLE teknolojisini kullanan 8 çekirdekli MTK695 yonga setinden alıyor. Özellikle bu donanım ile Meizu MX4 kullanıcılarına yoğun grafiksel ve hız isteyen uygulama ve oyunlarda rahat bir deneyimleme imkanı yaşatıyor. 1080 x 1920 piksel çözünürlüğüne sahip Meizu MX4’ün ekran büyüklüğü ise 5.36 İnç boyutunda. 20.7 Megapiksel arka kamerası ile 2160p video kayıt imkanı sağlayan Meizu MX4’ün ön kamerası ise 2 Megapiksel.

Son olarak Meizu MX4 modeli kullanıcılarının biz Technolat editörlerine olumlu geri dönüşler yaptığını belirtmek isteriz.

Kategoriler: Diğer