17.01.2017 20:08

Recep İvedik 5 Fragmanı YouTube’da Rekora Koşuyor!

Recep ivedik 5 filminin fragmanı YouTube'da yeni bir rekor kırmak üzere! İşte YouTube'da Recep İvedik 5 fragmanı ve onun en yakın rakip filmlerin fragmanları!

Yayınlanmasının üzerinden sadece 24 saat geçmesine rağmen Recep İvedik 5 filmi YouTube‘da tam 7 milyon izlenim almayı başardı! Diğer rakip filmlere YouTube’da büyük fark atan Recep İvedik 5 filmi bu sene de yeni bir rekor kıracağa benziyor. İşte vizyone gelecek olan yeni filmler ve YouTube‘daki izlenimleri!

Recep İvedik 5 ilk rekorunu YouTube’da kırdı

Mahsun Kırmızıgülün Vezir Parmağı ve daha birçok filmin fragmanını YouTube’da sadece 1 gün içerisinde nakavt eden Recep İvedik 5, oldukça iddialı geliyor. YouTube‘da adından gerek olumlu gerekse olumsuz olarak çok söz ettiren Vezir Parmağı isimli film 22 Kasım’dan bu yana sadece yaklaşık 2 milyon izlenim alırken, aynı şekilde Görümce filmi ise 3 milyonda takılı kalmıştı. İşte bu iki filmi de sadece 1 günde geçmeyi başaran Recep İvedik 5 filmi 22 saat içersinde 7 milyon izlenim aldı. Bakalım Türkiye’de en çok izlenmiş film olma rekorunu elinde tutan Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 5 YouTube‘da başarılı olduğu gibi vizyonda da başarılı olabilecek mi?