13.07.2016 03:51

Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Merakla beklenen Samsung’un son telefonu olan Samsung Galaxy Note 7 için tanıtım yapılacak tarih belli oldu. İşte Galaxy Note 7’nin tanıtım tarihi!

Samsung’un sızıntılar ile herşeyi ortaya çıkan telefonu Galaxy Note 7’nin bu defa da tanıtım tarihi ortaya çıktı. New York’da yapılacak olan etkinlikle tanıtılacak olan Galaxy Note 7 için 2 Ağustos 2016 gibi bir tarihi uygun görülmüş.

Bildiğiniz gibi herkes, Samsung’dan Galaxy Note 6 beklerken, Güney Koreli firma Galaxy Note 6 modelini pas geçerek Galaxy Note 7 üreteceğini açıklamıştı.

Bu sayede artık iPhone 7 hangisinin rakibi sorusu ortadan kalkmış olacak. Hemen hemen aynı dönemlerde tanıtılacak olan Galaxy Note 7 ile iPhone 7 telefonları birbirleri ile kıyasıya bir rekabet içerisine girecekler.

galaxy-note-7

Peki Galaxy Note 7 Hangi Özellikler İle Geliyor?

Hatırlarsanız yaşanan sızıntılardan birçok özelliğini öğrendiğimiz Galaxy Note 7 için, son öğrendiğimiz bilgilere göre Qualcomm Snapdragon 821 ve 4GB Ram tercih edildiğinin haberini yapmıştık.

Galaxy Note 7’nin diğer özelliklere gelecek olursak 5.7 inç boyutuyla, 12 megapiksellik arka ve 5 megapiksellik ön kamerası ile yine her zamanki gibi iddialı bir Samsung telefonunun bizi beklediğini anlayabiliyoruz.

Daha detaylı olarak Samsung Galaxy Note 7’nin diğer özelliklerine bu haberimizden de ulaşabilirsiniz.