24.07.2016 04:05

YouTube’dan Hollywood’a Uzanan Yolculuk!

YouTube insanların hayatını değiştirmeye devam ediyor. YouTube’da kısa filmler yapan bir adamın Hollywood’a kadar yükselebileceği aklınıza gelir miydi hiç?

YouTube öyle bir platform haline geldi ki insanların hayatını adeta bambaşka bir hale getiriyor. Bunun yeni bir örneği ise David F.Sandberg‘den geldi. Yüklediği kısa animasyon filmleri ile YouTube macerasına başlayan David F. Sandberg, zamanla YouTube’a yüklediği kısa metrajlı korku filmleri ile ünlendi.

Her şey David F. Sandberg’in YouTube’a yüklediği kısa metrajlı korku filmleri ile güzel tepki almasıyla başladı. YouTube’daki izlenim sayılarının cesaretlendirdiğini düşündüğümüz yönetmen David F. Sandberg, şu anda uzun metrajlı “Işıklar Sönünce (Lights Out) ” adlı korku filmi ile Hollywood’a adım atmış bulunuyor!

isiklar-sonunce-youtube

YouTube’da Işıklar Sönünce Filminin Kısa Metraj Versiyonu!

David F. Sandberg, YouTube’da en iyi tepki alan kısa filmlerinden birini uzun metraj olarak çekimlerini tamamladı. Bu Cuma (22/07/2016) ülkemizde de vizyona giren Işıklar Sönünce (Lights Out) filminin, 2013 yılının sonunda yapılan kısa metraj halini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Aynı zamanda 14 saniyelik korku filmi gibi değişik konseptlerde de çalışmaları olan David F. Sandberg’in diğer çalışmalarına da göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

14 Saniyelik Korku Filmi:

Ayrıca Saw, İnsidious, The Conjuring gibi filmlerden tanıdığımız ünlü yapımcı James Wan’ın, Işıklar Sönünce (Lights Out) adlı filminin yapımcısı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.