Ardı arkası kesilmeyen zam haberleri vatandaşın cebini yormaya devam ediyor. Pandemi dönemi sona erse de üzerimizde bıraktığı etkiler süregeliyor. Özellikle de temizlik ve hijyene verilen önemin artması, bu malzemelere fazlasıyla zam yapılmasını sağlamış bulunuyor. Bu zamlardan nasibini alan bir ürün de tuvalet kağıdı olarak karşımıza çıkıyor. Tuvalet kağıdı fiyatları 2 senedir vatandaş için adeta cepleri yoran bir yük olarak bilinirken, markalar ile marketler zaman zaman anlaşıp, indirim başlatıyor. Tuvalet kağıdı indirimleri vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. İşte son tuvalet kağıdı indirimi de CarrefourSA tarafından açıklanmış bulunuyor. CarrefourSA özellikle de son zamanlarda indirimleri ile adından bahsettirirken, son açıklanan indirimde Tuvalet kağıdı yalnızca 46.90 TL olması dikkat çekiyor. İşte CarrefourSA tuvalet kağıdı indirimleri ve detayları...

Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu! Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu!

CarrefourSA tuvalet kağıdı fiyatlarında adeta damping yaptı. CarrefourSA tarafından tuvalet kağıdı fiyatlarına uygulanan indirim, yüzde 55'e ulaştı. Bu sayede tuvalet kağıdı stoğu tükenmek üzere olan vatandaş, ihtiyacını 45 TL'ye bile karşılayabilecek. 

Özellikle de son zamanlarda vatandaşın cebini serinleten bu indirimler ilaç gibi gelecek. Vatandaşın cebini yoran fiyatlara inat, bu indirimler adeta ilaç gibi gelirken, CarrefourSA zincir marketler de yavaş yavaş baş sırayı çekmeye başlamış bulunmaktadır. Müşterisinin ekonomik anlamda rahatlamasını hedefleyen CarrefourSA, memnuniyeti de beraberinde getirmekte. 

CarrefourSA SOLO markası ile anlaşmaya vardı. Normalde Solo Akıllı Seçimler Tuvalet Kağıdı 32'li fiyatı 209,90 TL fiyatı ile market raflarındaki yerini alırken, bu indirim kampanyasında fiyatı tam 90 TL birden düştü.  119,90 TL fiyatı ile 32'li tuvalet kağıdınıza ulaşabileceksiniz. Market, indirimlerden faydalanabilmeniz için CarrefourSA kart olmasının zorunluluğundan bahsetmiştir. Siz de en yakın CarrefourSA'ya giderek bu indirimden faydalanabilmek adına hemen marketin 1 TL karşılında müşterisine sunduğu market kartınızı satın alabilirsiniz.