12.08.2016 20:56

iPhone 7’nin Montaj Şeması Ortaya Çıktı!

iPhone 7’nin tanıtılmasına 1 aydan kısa bir süre kala yaşanan sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu defa da iPhone 7’nin montaj şeması yayınlandı!

NoWherElse isimli Fransız sitenin yayınladığı sızıntıya göre merakla beklediğimiz iPhone 7’nin iç aksanını gösteren bir şema ortaya çıktı. Bu yaşanan sızıntı ile 7 Eylül’de tanıtılması beklenen iPhone 7’ye en büyük sızıntı olan “jack girişinin olmayacağını” da doğrulanmış oldu. Ayrıca Şema incelendiğinde görünüyor ki jack girişinin yerine beklendiği gibi hoparlör gelmeyecek. İşte karşınızda iPhone 7’nin montaj şeması!

iPhone 7 Nasıl Olacak Sorusuna Bir Yanıt Daha Geldi!

iphone-7-sizinti

Yukarıdaki resimlerden yeni iPhone 7’nin nasıl olacağını detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca resimler incelendiğinde daha önce duyurduğumuz fiziksel home butonunun ortadan kaldırılması yeniliği iPhone 7’de gelmeyecek gibi görünüyor.  Yine daha önce duyurmuş olduğumuz bir sızıntı olan iPhone 7’nin çift kameralı gelebileceği sızıntısı da görsellerde görüldüğü gibi doğru çıkmayabilir. Bu şemalar daha çok, önceden duyurduğumuz “iPhone 7’nin, SE gibi tasarımsal çok büyük değişiklikler bulunmayacağı bu nedenle 6SE niteliğine sahip bir telefon olarak gelebileceği” sızıntısını doğrular nitelikte.

Bakalım tanıtılmasına 1 aydan az süre kaldığını düşündüğümüz iPhone 7’de hangi sızıntılar doğru çıkmış olacak!