26.09.2016 14:40

Berk Atan’dan Instagram’da Doğum Günü Fotoğrafı

Berk Atan Instagram hesabından doğum günü fotoğrafı paylaştı. 25 yaşına giren Berk Atan'ın mutluluğu Instagram'dan paylaştığı fotoğraftan belli oluyor.

Geçtiğimiz yaz” Güneşin Kızları” dizisinde yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu Berk Atan, doğum gününü Instagram hesabından fotoğrafla paylaştı. Genç oyuncu bu sezon bir projede yer almasa da hayranları onu yalnız bırakmıyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına binlerce doğum günü mesajı gelirken hayranları iyi dileklerini de ilettiler. 91 doğumlu geç oyuncu 25 yaşına girmiş olmanın sevincini Instagram’dan hayranları ile de paylaşmayı ihmal etmedi.berk-atan-dogum

 

Berk Atan’dan Yeni Proje

Yakışıklı oyuncu Tv 8 ekranlarında Tv film projesi “Tahin Pekmez” ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Hande Soral ile başrolü paylaşacağı “Tahin Pekmez” filminin konusu hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyor.Kariyer basamaklarına “Her şey yolunda Merkez” dizisinde başlayan oyuncunun Best model of Turkey ve Best model of World yarışmalarından birincilikleri bulunuyor. Berk Atan, modellikten oyunculuğa geçiş yapan ünlüler arasında yer alıyor. Atan oyunculuğunu geliştirmek için Mahşer-i Cümbüş ekibinin yetenekli oyuncusu Dilek Çelebi’den oyunculuk eğitimleri almıştı.  Adı bir süre rol arkadaşı Simge Birken ile anıldıktan sonra özel hayatı ile ilgili paylaşımlarda bulunmaktan çekiniyor.