22.12.2015 15:01

Black Ops 3 için Yeni Güncelleme Geldi!

Black Ops 3 için 2 Şubat'ta Playstation 4'e çıkacak güncellemenin, PC ve diğer konsollara ne zaman çıkacağı kesinleşti. İşte Black Ops 3 güncelleme detayları!

Activision, Call Of Duty Black Ops III‘ ün Hikaye Modu’nu yeni nesil konsollarda daha iyi hale getirebilmek için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca en son indirilebilir içerikleri hakkında bir duyuru yayınladı.

Activision’un İndirilebilir İçeriklerinin Ayrıntıları!

Activision’un indirilebilir olarak sunduğu içerik paketinin ismi ‘Uyanış Paketi’. Uyanış Paketi, dörtlü multiplayer haritasını ve ilk bölüm için yeni bir ‘zombi’ masalı içeriyor. Activision‘ın yazdığına göre DLC 2 Şubatta ilk olarak Playstation 4 ile diğer platformlara gelecek.

Sony, E3 Konferansında gelecekte alacakları harita paketlerini hangi Playstation’lara geleceğini belirtmemişti. Sonrasında ise Activision ve Treyarch yeni nesil konsollar için alışılmışın dışında bir hikaye modunun olacağını ayrıca önceki yıl hayal kırıklıklarını göz önüne alacaklarını belirtti. Aynı zamanda tüm Black Ops serisi için bu yıl aylık olarak yaklaşık 12 milyon insanın halen daha aktif olduğunu da ekledi. Xbox One sahipleri için geriye uyumluluk da eklenince, oyuncuların isteklerini göz önüne almaya çalıştıkları açıkcası görülmüyor değil.