18.06.2016 00:37

BMW ve Rolls-Royce Konsepti: Mini Vision Next 100

Otomobil sektörünün iki devi BMW ve Rolls-Royce’un çizgilerini taşıyan Mini karşınızda! İşte iki devin ortak geliştirdiği Mini Vision Next 100!

Küresel anlamda otomobil sektörünün en büyük iki devi BMW ve Rolls-Royce’un çizgilerini taşıyan bir Mini hayal edin. Evet, yanlış duymadınız! İki dev şirketin gelecekte ki otomobillere bakış açısını simgeleyen fütüristik tasarıma sahip Mini Vision Next 100 karşınızda. İşte günümüz Mini’lerinden çok farklı Vision Next 100!

BMW ve Rolls-Royce’nin Kanından: Mini Vision Next 100

Mini Vision Next 100 karşımıza şeffaf bir şekilde çıkıyor olsa da, dış gövdesini onu sahip olmak isteyenler özelleştirebiliyor. Ayrıca sürücüsüz otomobil yapılacaksa bunu biz yaparız diyen BMW ve Rolls-Royce, Mini Vision Next 100’üde bu kapsamda geliştirmiş. Öyle ki, otomobil hem sürücüsüz hem de sürücülü olarak yol alabiliyor. Kendisi Mini olan ama jantları kendi segmentlerindeki otomobillere göre çok büyük olan Mini Vision, iç aksamında ise Mini havasından bir şey kaybetmemiş ve o meşhur yuvarlak ekran yine karşımızda. Ayrıca istenilirse Mini Vision sahibini yansıtan özel hologramları yani şekilleri de üzerinde barındıracak.

İşte BMW ve Rolls-Royce‘nin oluşturduğu Mini Vision Next 100!