30.08.2016 22:45

Caner Erkin Sosyal Medyada Feneri Sildi!

Caner Erkin sosyal medyada Fenerbahçe taraftarını hayal kırıklığına uğratan bir eylemde bulundu. Caner Erkin tüm sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe'yi sildi.

Türk milli takımı futbolcusu Caner Erkin geçtiğimiz yıl sözleşmesi sona erdiği için Fenerbahçe kulübü ile yollarını ayırdı. Caner, Fenerbahçe ayrılığı sonrası kısa bir süre sonra bedelsiz olarak İtalyan devi Inter‘e transfer oldu. Inter’de yaşanan teknik direktörlük değişimi sonrası takım planlamasında yer almayan tecrübeli futbolcu transfer sezonu bitmeden kendisine kulüp aramaya koyuldu.

Caner’in durumunu öğrenen geçen yılın şampiyon kulübü Beşiktaş, yıldız futbolcuya takıma katılma çağrısında bulundu. Beşiktaş‘a sıcak bakan Caner, kulübü Inter’e transfer olmak istediğini iletti. Yaşanan gelişmelerin ardından Beşiktaş, bugün Caner Erkin‘in transferini KAP’a bildirdi.

Caner Sosyal Medyada Feneri Sildi

Beşiktaş’ın transferi KAP‘a bildirmesinin ardından milli futbolcu tüm sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlarını kaldırdı. Önce kaptanlarını, şimdi de bir diğer yıldız futbolcusu Caner’i rakibine kaptıran Fenerbahçe taraftarı ise yaşanan gelişmelerin ardından hayal kırıklığına uğradı. Transferinin açıklanmasının ardından daha bir saat bile geçmeden tüm sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe‘yi silen Caner’e yıllardır bugünü bekliyormuş yorumları yapıldı.