13.06.2017 13:42

Efsane Seri God Of War 4 ile Geri Döndü

God Of War 4 oyunu için merakla beklenen tanıtım videosu yayınlandı. God Of War 4 nasıl bir oyun olacak? Ne zaman hangi platforma geliyor?

E3 2017 etkinliğinde gün Sony’nin oldu. PlayStation serileriyle beraber oyun devi haline gelen Sony’nin tanıtımlarında ise birçok beklenen serinin tanıtımı gerçekleştirildi. Sony’nin etkinliğinde en çok merak edilen oyun ise God Of War 4 serisiydi. Uzun bir süredir beklenen yeni seri God Of War olarak gösterilen God Of War 4, etkinlik kapsamında müthiş bir video ile tanıtıldı. God Of War 4 oyununun tanıtımıyla beraber merak edilen tüm detaylarda ortaya çıkmış oldu. God Of War 4 tanıtımından sonra merakla beklenen hikaye modu da ortaya çıkmış oldu.

God Of War 4 Nasıl Bir Hikaye İle Gelecek?

God Of War 4 oyununda Kratos ile yine eşsiz bir maceraya çıkıyoruz. Bu kez ana karakter Kratos’a oğlu da eşlik ediyor. İskandinav ülkelerinde Viking dünyasında geçecek olan God Of War 4, yeni grafikler ve daha iyi bir atmosfer ile oyuncuların beğenisine sunulacak.

Her zaman olduğu gibi sadece PlayStation için piyasaya sürülecek olan God Of War 4, şimdilik sadece PS4 serisinde çalışacak. Oyunun çıkış tarihinin ise 2018 olduğunu ekleyelim. Net bir çıkış tarihi açıklaması ve fiyat açıklamasının yıl sonuna doğru yapılması bekleniyor. Şimdilik müthiş grafikleri ortaya koyan God Of War 4 tanıtım videosunu izlemekle yetinmek gerekiyor.

İşte tanıtım videosu;