12.06.2017 14:03

Efsane Serinin Yeni Oyunu Assassin’s Creed Origins Duyuruldu

Assassin's Creed Origins oyunu sonunda duyuruldu. İlk oynanış videoları da paylaşılan Assassin's Creed Origins oyununun detayları ve videoları haberimizde.

E3 2017 fuarı kapsamında oyunları en çok merak edilen firmalardan biri olan Ubisoft, merakla beklenen yeni oyunlarını duyurmaya başladı. Markanın bu noktada duyurduğu ilk oyun ise merakla beklenen Assassin’s Creed Origins serisi oldu. Paylaşılan detayları sürekli konuşulan Assassin’s Creed Origins resmi olarak tanıtıldı. Yeni oyunun ortaya çıkmasıyla beraber nasıl bir sistemi olacağı da netlik kazanmış oldu.

Assassin’s Creed Origins Geliyor

Öncelikle Assassin’s Creed Origins serisinin Eski Mısır’da geçeceği kesinleşti. Oyunun Mısır’da Assassin’s Creed tarihini ele alacağı ortaya çıkmış oldu. Genel oynanış dinamiklerinde ise Assassin’s Creed Origins ile yeniden orta çağ özelliklerinin öne çıkacağı, kullanıcıların kılıç, ok ve yay kullanımı yapacakları da belirtilmiş oldu.

Bunun dışında diğer serilerde olduğu gibi at kontrolü ve deva kontrolü de sunulacak olan Assassin’s Creed Origins, daha birçok özelliğiyle dikkat çekecek. Oyunun genel olarak grafik sisteminin ve oyun içi atmosferinin de bir hayli başarılı olduğunu ekleyerek Assassin’s Creed Origins hakkında en detaylı tanıtımında E3 2017 kapsamında yapılacağını ekleyelim.

Bu arada ilk oynanış videosu ve tanıtımı da aşağı da bulabilirsiniz.