28.09.2016 01:03

Elçin Sangu’dan Instagram’da Çekici Pozlar

"Kiralık Aşk" dizisinin oyuncusu Elçin Sangu Instagram'da dikkat çeken pozlarını paylaşıyor. Güzelliğiyle herkesi hayran bırakan fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

“Kiralık Aşk” dizisi ile son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Elçin Sangu, giyim sektörünün öncü isimlerinden Boyner’in reklam yüzü oldu. Boyner için gerçekleştirilen sonbahar-kış sezonu çekiminden Instagram hesabında da fotoğraflar paylaşan Elçin Sangu, sevenlerini kendisine hayran bırakıyor. Güzelliği ve çekiciliği ile pek çok kişinin beğendiği güzel oyuncu Instagram hesabından çekimle ilgili fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Elçin Sangu, Boyner için yapılan çekimin fotoğraflarını çeken Cüneyt Takeroğlu’nu da fotoğrafın altına etiketlemeyi unutmamış. Son yılların popüler isimlerinden olan Elçin Sangu, pek çok markanın yüzü olmaya devam edeceğe benziyor.

Kiralık Aşk Yeni Sezon’a Bomba Gibi Girdi

“Kiralık Aşk” dizisinin geçtiğimiz hafta yayına girmesinin ardından hayranlarını ekranlara kitleyen güzel oyuncu, dizideki performansı ile hayranlarından tam not alıyor. Yeni sezonu merakla beklene dizi diğer sezonlarında olduğu gibi bu sezonda reytingde zirvede yer alıyor. Dizinin hayranları tarafından Barış Arduç ile çok yakıştırılsa da ikisinin de başka sevgilileri bulunuyor. Bu konuda hassas olan ikili ilişkisini iş düzeyinde tutmayı tercih ediyorlar.