23.09.2016 18:30

Fahriye Evcen’in Instagram’da 3 Milyon Sevinci

Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in Instagram takipçi sayısı 3 milyonu buldu. Fahriye Evcen, bu sevincini yine Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile gösterdi.

Son zamanlarda ünlüler arasında moda haline gelen Instagram takipçi sayısının milyonlara ulaşınca kutlanmasına güzel oyuncu Fahriye Evcen’de katıldı. Instagram hesabı 3 milyona ulaşan oyuncu “Sonsuz Aşk” filminin setinden paylaştığı fotoğrafın altına sonsuzask etiketi ile ” 3 milyon sevginizle iyi ki varsınız. Sonsuz Aşk set karavanından selamlar “notunu düştü. Murat Yıldırım ile başrolü paylaştığı yeni aşk filmi Sonsuz Aşk’ın çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başladığını yine Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile duyurmuştu.

Fahriye Evcen’den Yeni Film:Sonsuz Aşk

Aranan başrol oyuncularından olan Fahriye Evcen’in bu filmi hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Fahriye Evcen bu filmde, küçük şeylerle hayattan zevk alan kardeşi ile hayatına devam eden Zeynep karakteri ile ekranlara gelecek. Murat Yıldırım ise, işine çok düşkün, profesörlüğe genç yaşta adım atmış bir cerraha hayat verecek. Filmin konusu klasik aşk filmlerinden çok farklı olmasa da hayranları filmi dört gözle bekliyorlar. Filmde hiçbir ortak noktası bulunmayan iki kişinin hayatlarına tesadüfen dahil olmalarını ve hayatlarında karşılaştıkları zorlukları birlikte aşarak sonsuz aşka yelken açmalarını anlatıyor.