07.06.2017 01:56

Furkan Kızılay’ın Survivor Dönüşü Instagram Paylaşımı

Furkan Kızılay geçtiğimiz haftalarda Survivor macerasına veda etti. Türkiye'ye dönen yakışıklı oyuncu Instagram hesabından Survivor'dan elenmesinden dolayı üzülen minik çocuğun videosunu paylaştı.

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Survivor programından geçtiğimiz haftalarda Furkan Kızılay adaya veda etti. Ünlüler takımının kaybetmesi ile eleme potasına giren Furkan Kızılay Instagram hesabından bir video paylaştı. Instagram hesabından paylaştığı videonun altına “Bugüne kadar yanımda olan gerek oylarıyla gerek dualarıyla beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Survivor benim için sona erdi fakat benim için bembeyaz bir sayfa açılıyor. Bu güzel kalpli minik adamı paylaşma sebebim ise beni inanılmaz mutlu etmesi, ben onun kalbinde yer edebildiysem ne mutlu bana. Aynı şekilde bana gönül verenlerin hepsine kucak dolusu sevgiler. Daha her şey yeni başlıyor” notunu düştü. Survivor’da gerçekleştirdiği performansı ile herkesin sevgisini kazanan Furkan Kızılay’ın elenmesi hayranlarını fazlasıyla üzüyor.

 

Çocuklar Duymasın’da Oynayacak Mı?

Bir zamanların reyting rekortmeni Çocuklar Duymasın yeni ismi Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın rol alacağı dizi Kanal D ekranlarında verilecek. Survivor’dan Çocuklar Duymasın için elendiği iddialarına Furkan Kızılay, Instagram hesabından henüz anlaşma yapmadığını yazarak yanıt verdi. Temmuz ayında ekranlarda olacak dizide rol alıp almayacağını ileri ki günlerde göreceğiz.

Kategoriler: Magazin