18.11.2016 06:59

Google’ın Yeni Telefonu Pixel İçin Üretilen Akıllı Kılıf!

Google, yeni telefonu Pixel için tasarladığı iki telefon kılıfını tanıttı. İşte Google Pixel ile uyumlu yeni tanıtılan son derece akıllı kılıflar!

Google yenilik getirmeye doymak bilmiyor. Daha çıkaralı üzerinden çok süre geçmediği telefonları olan Pixel için öyle kılıflar hazırladı ki görenleri hayran bıraktı. Tasarlanan kılıflar telefona takıldığında telefonda bulunan duvar kağıdını kendi üzerine uyguluyor. Pixel’e yeni tasarlanan bu kılıf sayesinde gelen duvar kağıtları ise günlük olarak Google tarafından değiştiriliyor. İşte Google’ın Pixel telefonları için tasarladığı akıllı kılıflara dair tüm bilgiler!

Google, Pixel İçin Akıllı Kılıf Tasarladı

Earth_3Case

Google’ın yeni tasarladığı akıllı kılıflar ile gelen duvar kağıtlarının Google tarafından günlük bir şekilde değiştirilmesi ve kılıfında buna uyum sağlaması bazı kesimler tarafından oldukça beğenilirken bazı kesimler ise müdahalenin sınırlanmasını pek uygun bulmadı. Ayrıca yeni tanıtılan akıllı kılıflarla gelen, Google tarafından otomatik ayarlanan duvar kağıtlarına dokunarak nerede çekildiklerine bakılabiliyor. Bu konuda Google Earth’in desteğini alan Pixel iyi iş çıkarmışa benziyor. Bu arada akıllı kılıfların fiyatı henüz açıklanmış değil. Bakalım Google’ın yeni çıkardığı akıllı kılıflar Pixel kullanıcıları tarafından rağbet görecek mi?