23.09.2016 14:14

Gupse Özay’dan Instagram’da “Görümce” Paylaşımı

Gupse Özay senaryosunu yazdığı "Görümce" filminin çekimlerine başlamıştı. Instagram hesabı üzerinden takipçilerine film setinden videoları paylaşmaya devam ediyor.

Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği ” Haybeden Gerçek Üstü Aşk” filminin çekimlerini tamamladıktan sonra kendi senaryosunu yazdığı filmin çekimlerine başlayan Gupse Özay,  “Görümce” filminin setinden Instagram’da videolar paylaşmaya devam ediyor. Oyunculuğunu ve senaristliğini kendisinin yazıp oynadığı “Deliha” filmiyle bizlere kanıtlayan Özay, bu filmle bomba gibi dönüş yapıyor. Özay’ı en son Gülse Birsel’in yazdığı “Yalan Dünya “dizisinde izlemiştik. Bu dizinin ardından onu filmlerde izlemeye başladık.

Gupse Özay’ın Yeni Filmi: Görümce

Dizi setlerinde bulunmayan Gupse Özay artık kendi yazdığı senaryoları bizlere sunuyor. En son yazdığı komedi filmi” Görümce” için start veren Gupse Özay, başroller için Buğra Gülsoy ve Eda Ece ile anlaşmıştı. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği” Görümce” filmi gelin-görümce arasında geçen olayları komik bir dille bizlere aktarmaya hazırlanıyor. Filmin setinden Instagram’dan pek çok fotoğraf ve video paylaşan Gupse Özay, bu filmi ile ikinci kez senaryosunu yazıp, oynadığı bir projeye imza atacak. Barış Arduç ile yaşadığı aşkla uzun bir süre magazin dünyasının gündeminde olan Gupse Özay, Arduç’la” Deliha” filminin setinden tanışıp sevgili olmuşlardı.

gupse-özay-instagram