28.05.2017 17:52

Hande Erçel’in Göndermeli Instagram Paylaşımı

Güzel oyuncu Hande Erçel Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile kime gönderme yaptığı hayranları arasında merak konusu oldu. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ‘yolda olmak tek başına olmak’ yazan güzel ve başarılı oyuncunun bu paylaşımına binlerce beğeni ve

hande-ercel

Güzel oyuncu Hande Erçel Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile kime gönderme yaptığı hayranları arasında merak konusu oldu. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ‘yolda olmak tek başına olmak’ yazan güzel ve başarılı oyuncunun bu paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geliyor. Geçtiğimiz aylarda Ekin Mert Daymaz ile olan 2 yıllık birlikteliklerini sonlandıran güzel oyuncunun bu paylaşımı ile eski sevgilisine göndermede bulunduğu hayranları tarafından iddia edildi. Özel hayatını göz önünde yaşamasa da gerek magazin dünyası gerekse takipçileri tarafından bilinen Ekin Mert Daymaz ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Ekin Mert Daymaz’ın bir güzel ile eğlence mekânında görüntülenmesi ayrılık haberlerini doğrular nitelikte bulunuyor.

Hande Erçel’in Yeni Dizisi Dram Mı Olacak?

‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinden sonra her hangi bir dizide rol almayan sevilen oyuncunun bir dram dizisi ile ekranlara döneceği söylentiler arasında yer alıyor. Hayranları aşk dizisinde oynamasını istese de Hande Erçel farklı konulardaki dizilere yöneleceğe benziyor. Yeni dizisi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte ilerleyen zamanlarda daha net bilgiler elde edilecektir.

Kategoriler: Magazin