24.09.2016 17:43

Harun Kolçak’ın Yeni Klibi Youtube’da!

Harun Kolçak yeni çıkardığı "Çeyrek Asırlık "albüm ile hayranlarını sevindirdi. Gökhan Türkmen'le hazırladıkları "Yanımda Kal" video klibi şimdi Youtube'da

Harun Kolçak “Çeyrek Asırlık “albümünde eski şarkılarını Gökhan Türkmen, İrem Derici, Işın Karaca, Kubat gibi sevdiği dostları ile düet yaparak seslendirdi. Bu albümündeki şarkılara klipte çeken sanatçı, geçtiğimiz günlerde Gökhan Türkmen ile olan klibi Youtube’de yayımladı. Klibi haftalardır bekleyen hayranlarından oldukça beğeni alan video Youtube’da, 4 gün gibi kısa bir sürede 800 bin izlenime ulaştı. Gökhan Türkmen ile kamera karşısına geçtikleri klip herkes tarafından beğeni ile karşılandı. 1995 yılında seyirci ile buluşan şarkı, Gökhan Türkmen’in de düeti ile yeniden canlanıyor. Hastalanmadan önce yaptığı şarkıları toparlayarak yeni albümü Çeyrek Asırlık’ı çıkartan sanatçı, albümü 25 yıllık emeğinin karşılığı için yaptığını söylüyor.

Harun Kolçak Sevincini Instagram’dan Paylaştı

Kanser tedavisi gören Harun Kolçak, hastalandığını hastaneye kaldırılana kadar kimseyle paylaşmak istemedi. Yorgun geçen günlerinin ardından yoğun bakımdan çıkarılan sanatçı bu günlerde albümünün sevincini yaşıyor. Albümünün sevincini Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarına da duyurdu. Sanatçıya Instagram’da hayranları tarafından güzel dileklerde bulunuldu. Albümdeki şarkılar son zamanlarda çıkan içi boş şarkıları aratmayacağa benziyor.