29.11.2016 20:37

HTC Kamera Uygulamasına Güncelleme Geliyor!

HTC kamera uygulaması yeni güncellemesi ile pek çok özelliği bir arada getiriyor. Android kullanıcılarının işine yarayacak HTC yeni kamera uygulaması aktif!

Uzun süredir kendine has bir satış tarzı, satış sistemi ve satış pazarına sahip olan HTC mobil cihaz markası, yeni uygulama güncellemesi ile HTC kamera uygulamasını ön plana çıkarıyor. Genellikle detaylı çekim hatalarına odaklanan program, daha ince ayarlara sahip bir fotoğraf yapısına odaklanmış durumda. Özellikle günümüzde sık fotoğraf çekmekten ziyade, daha sanatsal fotoğrafların peşine düşenler için, oldukça sevindirici bir haber. HTC kamera uygulaması ile gelen yeni özelliklere baktığımız zaman, en büyük artıyı selfie modu oluşturuyor. Bu mod kendi içinde farklı renk ayarlarını ve güzellik detaylarını ön plana çıkarıyor ve bu da cihaz kullanıcıları için büyük bir artı demek.

HTC Kamera Uygulaması Panorama Çekim Yapıyor

HTC kamera uygulaması panorama çekim yaptığı için, güncelleme ile birlikte daha çok indirilecek gibi görünüyor. Çünkü daha eski sürümlerde ve bir önceki sürümde en çok istenen özellik, panorama çekim özelliğinin yalnızca arkı kamerada olması değil, ön kameraya da gelmesi idi. Bu çağrıları karşılıksız bırakmayan HTC, özellikle güncel kamera uygulamasında bir düzenleme yaptı ve kullanıcılarına ön kamera panorama çekim özelliği sundu. Sizin için büyük bir artı sağlayacak olan bu özellik, selfie sevdalılarını da mutlu edecek.

Panorama Çekim Özelliği Nedir?

Panorama çekim özelliği, cihazlar için daha geniş açıyı kapsıyor ve mobil cihazınız daha geniş açıyı kadraja sığdırıyor. Bu sayede çekim boyutu ve görüntünün boyutu normal çekime göre daha büyük oluyor. Bir açıya sabitlenen mobil cihaz, sağ ya da sol tarafa doğru hareket ettirilerek panorama çekim tamamlanmış oluyor. Hem geniş açı, hem de geniş kullanım ile oldukça önemli bir özellik olan bu özelliği artık HTC Panorama çekim uygulaması ile kolaylıkla kullanabileceksiniz.