11.07.2017 01:34

iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu Yaşanıyor

iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu hakkında yeni bilgiler geldi mi? iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu hakkında neler biliyoruz? işte detaylar.

Daha önce haberlerimizde Apple’ın yeni iOS 11 işletim sistemi için beta 3 sürümünün yayınlandığını dile getirmiştik. Apple’ın yeni işletim sistemi beta sürümüyle beraber kullanıcılara bir dizi yeni özellikte sunulmuştu. Fakat kullanım testlerinde gelen tüm iyileştirmeler ve sorun gidermelerine karşın, yeni sürümün bazı hatalara neden olduğu da ortaya çıktı. Bu kez yeni sürümde iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu yaşanıyor. Hemen sorunun detaylarına geçelim.

iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu

iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu, kullanıcıların ayarlar menüsünde güncellemenin hemen sonrasında Türkçe dilinin İngilizceyle değişmesi şeklinde ortaya çıktı. Ayarlar kısmında yaşanan dil sorunu iPhone ve iPad kullanımını da doğrudan etkiledi. iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu için Apple şu an bir açıklama yapmış değil.

 

Fakat sorunun Apple tarafından da fark edildiğini ekleyelim. Şu an için kullanıcıların bu sorunu çözebilmesi adına özel bir yöntem oluşturulmuş değil. Fakat Apple’ın bunlara hiç gerek kalmadan düzenleme yayınlamasını bekliyoruz.

iOS 11 Beta 3 Ayarlar İngilizce Dil Sorunu düzenleme için yeni bir sürüm geldiğinde ya da sorunun bir çözümü keşfettiğimiz an haberimizi güncelleyeceğiz. Şimdilik önerimiz yeni güncellemeye hemen geçmemeniz gerektiği. En azından dil sorunu çözülene kadar beklemek gerekiyor.