10.07.2017 22:11

iOS 11 Beta 3 Sürümü Yayınlandı

iOS 11 Beta 3 sürümü yayınlandı. Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 3 sürümünden sonra gelen yenilikler ve hata düzeltmeleri haberimizde?

iOS işletim sisteminin geliştirmeleri devam ediyor. Son olarak herkese açık beta sürümünün yayınlanmasının ardından şimdi ise iOS 11 Beta 3 sürümü yayınlandı. Uzun bir bekleme süresinin ardından yayınlanan herkese açık beta sürümünün, hemen arkasından gelen yeni iOS 11 Beta 3 sürümüyle beraber işletim sisteminin kararlı sürümüne bir adım daha yaklaşıldığı da görülmüş oldu. Yeni beta sürümünün yayınlanmasının ardından merak edilen konu yeniliklerin neler olduğu oldu.

iOS 11 Beta 3 Sürümü Geldi

Şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 3 sürümünün henüz sürüm notlarının yayınlandığını görmedik. Henüz sürüm notları yayınlanmadığı için yeni geliştirici sürümünün nasıl yenilikleri olduğu konusunda çok fazla bilgimiz yok.

Tek bildiğimiz nokta yeni geliştirici sürümünün mevcut sorunları tamamen gidermek üzerine yayınlandığı ve yeni sürümle beraber hem beta sorunlarının giderildiği hem de pil sorunlarının giderildiği. Performans artışı da yaşanıp yaşanmadığı bilinmeyen iOS 11 Beta 3, sürüm notları yayınlandığında yeni beta serisiyle gelen yenilikleri sitemizde bulabilirsiniz. Elde ettiğimiz bilgiler şu an için bu kadar ile sınırlı.