30.09.2016 13:56

İrem Derici Instagram’dan Sigarayı Bıraktığını Duyurdu

İrem Derici Instagram'dan sigarayı bıraktığını paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Lider Şahin ile ilişkisi yolunda giderken radikal kararlar almaya devam ediyor.

Lider Şahin ile olan ilişkisiyle gündemden düşmeyen güzel şarkıcı İrem Derici, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı sözler ile herkesi şaşırttı. Lider Şahin ile Paris’te aşk tazeleyen İrem Derici, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “ Bıraktım. 29 yıldır kendimle harp halindeyim, ateşkesi imzaladım, silahlarımı bıraktım. B*ktan şeylere günlerce kafa yormayı, başkalarının derdini haute couture’e bağlamayı bıraktım. Herkesi kendime göre şekillendirme çabamı, olduğu gibi kabullenememeyi bıraktım. Ata sporu olarak yaptığım bir şey değildi mesela ama eleştirmeyi de son kırıntısına kadar bıraktım. Kendimi hor görmeyi kat’i surette bıraktım. Baktım bırakacak bir şey kalmadı bugünde sigarayı bıraktım. 30 yaş bana ciğer dolusu bi’ nefes olsun. Pür-i pak gelsin” sözlerini ekledi.

irem-derici-lider

İrem Derici’den Mutluluk Pozları

Instagram’dan hayranları tarafından binlerce beğeni ve yorum alan İrem Derici, Lider Şahin ile İlişkisinden bu yana çok mutlu görünüyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolarda da mutluluğu belli olan şarkıcının, Lider Şahin ile evlenmesini hayranları dört gözle bekliyor. İrem Derici, Instagram’dan Lider Şahin ile çekilmiş pek çok fotoğraf paylaşmaya devam ediyor.