28.07.2016 07:30

İşte Pokemon Bulmanın En Kolay Yolu!

Pokemon bulmak, Pokemon Go oyunu yayınlandığından beri fanlarının en büyük problemi haline dönüştü. Bu durumu fark eden bir Andorid yazılımcısı olaya el attı!

Ülkemize halen resmi bir giriş yapmamış olan Pokemon Go oyununda, atı alan Üsküdar’ı geçti! Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Web tabanlı Pokemon bulma uygulaması olan PokeVision’dan sonra şimdide Andorid tabanlı bir Pokemon bulma uygulaması yayınlandı. Üstelik iddialara göre PokeVision’da yaşanan oyuncunun anlık yerinin tespit edilememe problemi, Twitter’da tasarımcısı tarafından duyurulan Android uygulama sayesinde ortadan kalkmış olacak.

Karşınızda Pokemon Bulmanın Yeni Yöntemi: Poke LIVE!

pokemon-bulma-yeni-yontem2

Joaquim Vergès isimli bir Android yazılımcısı tarafından geliştirilen Poke LIVE uygulaması, Google Play’de yerini almış durumda. Joaquim, uygulamanın Pokemon bulma konusunda %100 doğru çalıştığını ve üyelik girişi gerekmeden kullanılabildiğini Twitter’da uygulamasını tanıttığı yazısında belirtmiş. Henüz çok yeni bir Pokemon bulma uygulaması olan Poke LIVE oldukça iddialı bir giriş yapacağa benziyor. Bakalım geliştirilen Poke LIVE uygulaması, Pokemon Go oyuncularının en büyük problemlerinden birisi olan Pokemon bulma sorununu ortadan kaldırabilecek mi?

Poke LIVE Google Play Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jv.pokemapgo

Ayrıca PokeVision ile ilgili yaptığımız haberi buradan okuyabilirsiniz.