25.11.2016 08:50

Japonlardan Star Wars Telefonları Müjdesi!

Dünya çapında birçok hayranı olan film serisi Star Wars’ın artık kendine ait telefonları olacak. İşte Japon bir firmanın tasarladığı Star Wars telefonları!

Japon mobil operatör sağlayıcısı firması olan SoftBank isimli bir firma, Star Wars’a özel telefon tasarladıklarını duyurdu. Tıpkı filmdeki gibi Dark Side ve Light Side şeklinde iki çeşit tasarımdan oluşan yeni Star Wars telefonları sadece tasarımları ile değil teknik özellikleri ile de dikkat çekti. İşte karşınızda Star Wars akıllı telefonları!

Star Wars Hayranlarına Özel Telefon

star-wars

Tüm dünya tarafından başarısı tescillenmiş nadir filmlerden birisi olan Star Wars, geçtiğimiz yıllarda yeni serisinin çekilmesi ve vizyona sunulması ile tekrar gündem olmuştu. Ülkemizde ve dünya çapında birçok firma da Star Wars temalı ürün tasarlayıp satışa sürmüştü. Hatta ülkemizde market zincirlerinden olan Bim’de bu modaya katılıp mağazalarına Star Wars logolu bardaklar, yastıklar gibi ürünler getirmişti. İşte tüm bu olaylardan sonra Japonlar, Star Wars temasındaki ürünleri bir adım ileriye taşıyacak bir girişimde bulundu. Artık Star Wars hayranlarına özel telefonlar var! Lafı daha fazla uzatmadan Star Wars akıllı telefonlarının özelliklerini inceleyelim. Güç sizinle olsun!

5.3 inç 1080p IGZO ekran

Snapdragon 820 işlemci

22.6 Megapiksel Kamera

3.000 mAh batarya

3 GB Ram

32GB dahili hafıza ( sd kart ile artırılabilir )

155 gram ağırlık ve 7.6mm incelik