27.05.2017 14:44

Kapaklı Telefon Alcatel Go Flip Tanıtıldı

Alcatel Go Flip kapaklı akıllı telefonlar tanıtıldı. Kapaklı akıllı telefonlara geri dönüş yapan Alcatel Go Flip nasıl özelliklerle geliyor? İşte detaylar.

Sadece ekranlardan oluşan akıllı telefonlara alışmaya başladık. Birçok dev markanın bu alanda yeni akıllı telefon trendlerine uyarak modeller çıkarmaya başlamasıyla beraber bir dönemin en popüler telefon tipleri de son bulmuş oldu. Bu türlerden birisi de kapaklı telefonlar. Akıllı telefonlardan sonra son bulan kapaklı telefonlar şimdilerde yavaş yavaş akıllı telefon versiyonlarıyla geri dönüyor. Kapaklı akıllı telefon serilerinin sonuncularından birisi de Alcatel Go Flip oldu. Daha önce Samsung kapaklı akıllı telefonlarının tanıtıldığı pazarda şimdi ise Alcatel Go Flip serisi tanıtıldı.

Alcatel Go Flip Nasıl Özelliklere Sahip?

Yeni seri Alcatel Go Flip telefonlarının çok yüksek bir sistemi olduğunu söylemek yanlış olur. Standart giriş seviyesi telefon modellerinden biri olan Alcatel Go Flip, giriş seviyesi özellikleri sunuyor. İlk olarak 2.8 inç ekranlarıyla dikkat çeken yeni seri akıllı telefonların kapak kısmında da mini bir ekran göze çarpıyor. 5 MP kamera ile gelen Alcatel Go Flip, 320 X 240 piksel yoğunluğuyla eski serileri telefonları da hatırlatmıyor değil.

Alcatel Go Flip

TFT ekranlı model işlemci kısmında da Snapdragon 210 serisi giriş seviyesini kullanıyor. Snapdragon 210 işlemcileri ise 1 GHz hız değeri sunuyor. 512 MB RAM bellek ve 1.350 mAh batarya ile giriş seviyesi özelliklerini gösteren kapaklı akıllı telefon Alcatel Go Flip fiyat olarak ise sadece 75 dolar. Alcatel Go Flip telefonların Haziran’da satışta olacağını da ekleyelim.