05.09.2016 22:01

Kim Kardashian’dan Instagram’da Cesur Pozlar!

Dünya çapında tanınan Kim Kardashian'ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı cesur fotoğraf paylaşımı yine yoğun bir ilgi görmesine sebep oldu.

İş kadını, aktris, manken, şarkıcı, tasarımcı gibi ünvanları ile Dünya çapında çok ses getiren Kim Kardashian’ın, sosyal medya üzerinden yaptığı her fotoğraf paylaşımı çok büyük ilgi topluyor. Yaptığı paylaşımlarında kimi zaman eşi, kimin zaman çocukları yer alıyor. Ama bu faktörler Kim Kardashian’ın cesur pozlarının önüne geçemiyor.

 

Tellerin Üzerindeki Kardashian’a Instagram’da Beğeni Yağmuru!

Kim Kardashian‘ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafı kısa bir süre içinde yüz binlerce beğeni aldı. Tellerin arasında, gri bir mayo ile yatarak verdiği cesur pozu Kim Kardashian’ın yine dünya çapında konuşulmasına neden oldu.

Wired 📷 Mert & Marcus

Kim Kardashian West (@kimkardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Cesur Poza “Wired” Açıklaması!

Sosyal medyayı aktif olan kullanan güzeller güzeli Kim Kardashian’ın teller ile dolu bir yerde gri, parlak mayosu ile  uzanırken çekildiği fotoğrafına yakışan bir açıklama da geldi. Kardashian paylaşımda bulunduğu fotoğrafının alt kısmına oldukça kısa ve net bir şekilde durumu izah eden “wired” açıklamasını eklemeyi de ihmal etmedi. Öte yandan da bu paylaşımı takipçilerini pek fazla şaşırtmadı. Çünkü ünlü ve güzel isim Kim Kardashian’ın her zamanki cesur hallerinden birisiydi.