08.09.2016 00:18

LG G6 Modüler Olarak Üretilebilir!

LG'nin tanıtması beklenen sıradaki akıllı telefonu LG G6'nın da modüler olacağı belli oldu! LG G5 ile istediğini bulamayan LG, yeni modeli LG G6 ile ne bulacak?

lg g6

LG G5 modeliyle gerçekten bir hayal kırıklığına uğrayan LG yeni G serisi LG G6 modeliyle modüler yapısından vazgeçmeyerek inatçılığını kanıtladı. Yeni gelecek olan LG G6 ile modüler yapıyı kullanmaya devam edecek olan LG firmasının bu inatçılığının nedeni ise yapmak istedikleri modüler telefon sistemini daha sağlam ve daha dayanıklı temellere oturtmak istiyor olabilmesine bağladık.

LG, G5 akıllı telefonu ile tüm akıllı telefon dünyasını şaşırtarak telefonu modüler bir yapı ile piyasaya sürmüştü. San Francisco’da düzenlenen IFA 2016 etkinliğinde sözcüleri tarafından yapılan bir konuşma ile tüm dünyaya G6 modelinde de modüler bir yapı bulunacağı söylendi. Fakat LG tarafından yapılan kesin bir duyuru yok.

LG G6 Ne Zaman Duyurulacak?

Herkesin merakla beklediği modüler bir akıllı telefonun LG cephesini üzmesi gerçekten garip. Fakat bunun yanında gerçekten kaliteli bir modüler sistem ile kullanıcıları kendilerine bağlayabilecek olan LG‘nin LG G6 modelini merakla bekleyen birçok hayranı bulunmakta. Yakın zamanda yeni LG G5 modelinin duyurulmasını merakla bekliyoruz. 2017 Şubat ayının son haftasında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde yeni modelin dünyaya duyurulması bekleniyor.

Kategoriler: Teknoloji Haberleri