04.07.2016 19:25

Meizu Pro 6 Satışa Çıktı!

Meizu'nun merakla beklenen Pro 6 modeli Türkiye'de satışa sunuldu. Sınırlı sayıda ülkemize getirilen Meizu Pro 6 modeli 1.695 liradan satılıyor.

Meizu‘nun beklenen akıllı telefonu Pro 6 sonunda Türkiye’de satışa çıktı. Teknik özellikleri bakımından pek çok amiral gemisi modeli ile yarışabilecek olan Pro 6 Türkiye’de sınırlı sayıda satılıyor yani stoklar da şuan Pro 6 pek fazla yok. Eğer almak istiyorsanız elinizi biraz hızlı tutmanız gerekmektedir. Tekno Store üzerinden satışları başlayan Meizu Pro 6 modelinin parakendi satış fiyatı 1.695 liradır.

Meizu Pro 6 Teknik Özellikleri

Türkiye’de satışları başlayan Pro 6‘nın gelelim teknik özelliklerine. Meizu önceleri tanınmayan bir firmayken şuanda ürettiği yeni model akıllı telefonlar ile pazarda pek çok teknoloji devine kafa tutmaktadır. Pro 6 modeli merakla beklenen Meizu‘nun en iyi serilerinden birisi ki telefon amiral gemileri ile yarışacak vaziyette.

5.2 inç HD Super AMOLED ekrana sahip olan Pro 6 3D Touch destekliyor. 4 GB Ram olam telefon’da 32 GB depolama hafıza bulunmaktadır. 21 MP arka kamerası olan Pro 6’nın tek beğenilmeyen yönü olarak belirtilen ön kamerası 5 MP çözünürlüğünde. 2560 mAh bataryası bulunan Pro 6’nın parmak izi okuyucusu bulunmakta ve Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile satışı yapılmaktadır. Şuanda Meizu Pro 6 sınırlı sayıda ülkemize satışa sunulmuş durumda ancak ilerleyen günlerde telefonun sayısı daha da artacaktır.