23.06.2017 18:39

Meizu Pro 7 Prototip Görselleri Yayınlandı

Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının en net görselleri ortaya çıktı. İşte Meizu Pro 7 prototip görselleri olduğu iddia edilen görseller ve beklenen özellikler!

Amiral gemisi telefon serilerine yenileri eklenmeye devam ediyor. Son olarak OnePlus 5 serisi akıllı telefonlarının yayınlanmasının ardından şimdi ise gözler bir başka amiral gemisi serisi olması beklenen Meizu Pro 7 serisine çevrildi.

Öyle ki yeni modelin akıllı telefon dünyasına birçok yenilik getirmesi bekleniyor. Telefonların en büyük yeniliği ise ikinci ekran kullanımı olacak. Ana ekranın dışında arka kapak bölümünde de bir ekran bulunduracağı bilinen Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının son olarak ise prototip görselleri yayınlandı.

Meizu Pro 7 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Öncelikle arka kısımda E-Ink olarak bilinen bir ekran teknolojisiyle ikinci ekran sunacak olan Meizu Pro 7’nin, Snapdragon 835 serisiyle beraber gelmesi bekleniyor. Üst segment özellikleriyle dikkat çekmesi beklenen Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının son olarak yayınlanan prototip görselleri de tüm bu iddiaları doğrular nitelikte.

İki farkı versiyon ile satışa çıkması beklenen serinin prototip görsellerinde mini bir ikindi ekran kullanıldığı da görülüyor. Sol kısımda kameranın hemen altında yer alan E-Ink türünde ikinci bir ekran görülen Meizu Pro 7 serisinin prototip görsellerini hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Meizu Pro 7 Meizu Pro 7