08.07.2017 11:37

Moto G5S Plus Tüm Özellikleriyle Detaylanıyor

Moto G5S Plus akıllı telefonları için yeni bilgiler ortaya çıktı. Moto G5S Plus akıllı telefonları nasıl özelliklerle gelecek? İşte ilk detaylar.

Akıllı telefon dünyasının bir anda aranan markalarından biri haline gelen Motorola, son seri akıllı telefonlarıyla adından bir hayli söz ettirecek gibi gözüküyor. Öyle ki Lenovo desteğinden sonra, telefon devinin çıkardığı modellerde bir hayli ilgi görmüş ve artık marka yeniden dönüşünü gerçekleştirmişti. Moto Z serileriyle başarı elde eden markanın, yeni serileri üzerinde de çalışmalara başladığı görülüyor. Son olarak marka Moto G5S Plus akıllı telefonları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların en net iddiaları da ortaya çıktı. Evan Blass tarafından paylaşılan Moto G5S Plus özellikleri neler? Bakalım.

Moto G5S Plus Beklenen Tüm Detaylar

Telefonların orta segment modeller olacağı fakat bu segmente göre çok daha fark yaratacak özellikleri olduğu biliniyor. Kamera kısmında yine dairesel fakat çift kamera kullanımı yapacağı belirtilen Moto G5S Plus akıllı telefonlarının iki farklı model olacağı eklendi.

Moto G5S Plus

İlk modelde 3 GB RAM bellek miktarı, ikinci modelde ise 4 GB RAM bellek miktarı olacak. Moto G5S Plus modelinin beklenen özelliklerini listelemek istersek;

Moto G5S Plus Beklenen Özellikler

  • Android 7.1 işletim sistemi
  • Snapdragon 625 işlemci
  • 3 GB RAM / 4 GB RAM
  • Çift arka kamera, 13 MP değerinde
  • 5 inç Full HD Ekran
  • Parmak izi sensörleri ve suya toza dayanıklı yapı.

Beklenen tüm bu Moto G5S Plus özellikleri tabi ki tanıtımla beraber netlik kazanan ama Moto G5S Plus modeli bu beklentilerden çok farklı olmayacak.