03.10.2017 15:36

Murat Boz’dan Duygusal Instagram Paylaşımı

Aslı Enver'den gelen hediyesini Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Murat Boz sevgilisine teşekkürlerini iletti.

O Ses Türkiye çekimlerine başlayan Murat Boz’a sevgilisi Aslı Enver’den güllü hediye geldi. Instagram hesabından gelen güllerini paylaşan Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’i de etiketleyerek “böyle bir güzellik olamaz.teşekkür ederim.İçim,tatlım,bitanem” yorumunda bulundu. Uzun süredir birlikte olan Aslı Enver ve Murat Boz işleri dolayısıyla fazla görüşmeye vakit bulamadıklarını her fırsatta dile getiriyorlar. Birbirlerine hediye göndererek aşklarını taze tutan ikili geçtiğimiz yıl aldatma iddiaları ile magazin gündemini oldukça meşgul etmişlerdi. Bu yıl evlenecekleri konuşulan çiftin hayranları bu haberi sabırsızlıkla bekliyorlar. Instagram hesaplarından aşklarını paylaşmaktan çekinmeyen Aslı Enver – Murat Boz çiftinin hayranlarından binlerce beğeni ve yorum geliyor. Aşklarını doyasıya yaşayan güzel ikilinin ne zaman evlenecekleri Instagram takipçileri tarafından merak konusu oluyor.

O Ses Türkiye Çok Yakında Başlayacak!

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Sibel Can’ın yerine getirilen Yıldız Tilbe sosyal medyada gündem oldu. Gerek sesi gerekse sözleri ile fenomen olan Yıldız Tilbe’nin yeni sezona renk katacağı şimdiden anlaşılıyor.

Kategoriler: Magazin