26.05.2017 11:48

Mustafa Ceceli Boşandığını Instagram Hesabından Duyurdu

Mustafa Ceceli 9 yılık birlikteliğini bitirdiğini duyurdu. Eşi ile devam ettirdiği güzel birlikteliği ile takdir edilen yakışıklı sanatçı bu kez hayranlarını üzdü.

Başarılı sanatçı Mustafa Ceceli eşi Sinem Ceceli ile yollarını ayırdığını Instagram hesabından paylaştığı yazı ile kamuoyuna duyurdu. Uzun süredir devam eden birlikteliği ve eşine olan sevgisi ile herkesin takdirini kazanan Mustafa Ceceli’nin boşanma sebebi merak ediliyor. 9 yıllık güzel bir birlikteliği olan Ceceli ailesinin boşanma sebebi geçtiğimiz günlerde görüntülendiği esmer güzel mi diye dedikodular dolanıyor. Ceceli Boşanma haberini Instagram da dâhil tüm sosyal medya hesaplarından duyurdu ve bundan sonra mahremiyetlerine saygı duyulmasını istediğini belirtti. Paylaştığı yazıda anlaşmalı olarak boşandıklarını ve bundan sonra ki süreçte çocukları için sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya geleceklerini duyurdu.  2008 yılında evlendiği Sinem Ceceli ile dün gerçekleşen dava ile gizlice boşandılar.

 

Arın İçin Bir Araya Gelecekler

2011 yılında dünyaya gelen Arın isminde ki oğulları için her daim bir araya gelebileceklerinin altını çizen Mustafa Ceceli’nin yanı sıra eski eşi Sinem Ceceli sessizliğini koruyor. Magazin dünyasına Instagram hesabından duyurduğu haber ile gündeme bomba gibi düşen Mustafa Ceceli ise hayranlarını üzdü.

Kategoriler: Magazin