10.06.2017 00:24

Mustafa Ceceli Instagram’dan Paylaştığı Konser Listesini Sildi

Mustafa Ceceli Instagram hesabından paylaştığı Haziran ayı konser listesini sildi. Konserlerinin iptal olduğu haberlerine karşılık Haziran ayı konser listesini paylaşan Mustafa Ceceli'nin paylaştığı fotoğrafı silmesi merak konusu oluyor.

Mustafa Ceceli eşi Sinem Gedik ile boşanmasının ardından yaşanan olaylardan dolayı magazin gündeminde bir süredir yer alıyor. Mustafa Ceceli’nin 9 yıllık eşinden ayrıldıktan sonra Selin İmer ile yaşadığı aşk magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Eşinden ayrıldıktan sonra Amerika’ya giden Mustafa Ceceli hayranlarının büyük tepkisi ile karşılaştı. Mütevazı olması ve ailesine düşkün olması nedeniyle büyük bir hayran kitlesi oluşturan Mustafa Ceceli’nin hayranları sosyal mecralardan takip etmeyi bırakmaya başladılar. Mustafa Ceceli bir şoku da iptal olan konserlerden yaşadı. Belediye konserlerinin aranan isimleri arasında yer alan Mustafa Ceceli konserlerinin iptal olduğu haberleri üzerine Instagram hesabından Haziran ayı boyunca gerçekleştireceği konserleri paylaşmayı ihmal etmedi. Haziran ayının çoğunu konserle gerçekleştirecek olan Mustafa Ceceli bugün paylaştığı fotoğrafı Instagram hesabından sildi. Çıkan haberlere nispet yaparak paylaştığı fotoğrafı bir gün sonra silmesi hayranları tarafından merak ediliyor.

Eski Eşe Tazminat Davası

Sosyetik güzel Selin İmer ile çektikleri fotoğrafların basına sızmasından dolayı Instagram hesabından yaptığı açıklamada eski eşi Sinem Gedik’i suçlu göstermişti. Bunun üzerine Mustafa Ceceli Sinem Gedik’e tazminat davası açtı.

 

Kategoriler: Magazin