28.08.2016 07:50

Okan Bayülgen’in Instagram Paylaşımı Merak Konusu Oldu!

Okan Bayülgen, Instagram hesabından hayranlarını meraklandıran bir paylaşımda bulundu. Okan Bayülgen'in Instagram paylaşımı ve tüm detayları haberimizde!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Okan Bayülgen, Star TV’de yayınlanan Dada adlı talk show programında sunuculuk yapmaktaydı. Geçtiğimiz hafta medyada ünlü şovmenin yeni sezonda Star TV‘den ayrılacağı ve eski kanalı Kanal D‘ye döneceği yönünde haberler yayınlandı. Okan Bayülgen‘in yeni sezonda hangi kanalda olacağı sorusu hala yanıt bulmamışken, dün gece ünlü sanatçının yapmış olduğu Instagram paylaşımı merakları iyice körükledi.

Okan Bayülgen’den Dada Paylaşımı

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, geçtiğimiz gece resmi Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz yıl Dada‘nın jeneriğinde kullandığı fotoğrafı paylaşan Bayülgen, fotoğrafın altına herhangi bir not düşmedi. Paylaşım üzerine gelecek sezon Dada programının devam edeceği anlaşılsa da sanatçının hangi kanalda program yapacağı hala netlik kazanmadı.

Kanal D CEO’su İle Kavga Etmişti

Türkiye’nin en başarılı şovmenlerinden biri olan Okan Bayülgen, Star TV’ye geçmeden önce uzun yıllar boyunca Kanal D ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Dönemin Kanal D CEO’su İrfan Şahin ile kavga eden Bayülgen, programını Star TV’de sunmaya başlamıştı.