26.05.2017 22:11

Oppo R11 Resmi Reklamları Yayınlandı

Oppo R11 akıllı telefonları için resmi ilk açıklama ortaya çıktı. Oppo R11 akıllı telefonlarının tanıtım tarihini gösteren resmi paylaşımlarda yer alan detaylar

2017 akıllı telefon listesinde üst sıralarda yer almasıyla beraber akıllı telefon dünyasında tanınan markalardan biri olmayı başaran Oppo’nun, yeni seri akıllı telefonları için gelecek yeni modellerde merakla beklenmeye başladı. Bu noktada markanın en çok merak edilen akıllı telefonlarından biri olan Oppo R11 akıllı telefonları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Daha önce Oppo R11 tanıtım tarihiyle ilgili olarak afişlerinin paylaşıldığı yönünde haberleri iletmiştik. Şimdi ise merakla beklenen akıllı telefonların resmi olarak açıklamaları geldi. Bu kez yeni modellerin sadece açıklamalarıyla da kalınmadı. Oppo R11 için marka bu kez reklam videoları yayınladı.

Oppo R11 Ne Zaman Çıkacak?

Yeni seri akıllı telefonlar Oppo R11 serisi için yayınlanan reklam filmlerinde hem telefonların tasarımlarıyla ilgili ipuçları veriliyor hem de telefonların çıkış tarihi resmi olarak duyurulmuş durumda. Şimdiden ilgi gören reklamlara göre telefonların tanıtım tarihi 10 Haziran olarak belirtildi. Daha önceleri iddialara da yansıyan tarihin dışında telefonların TENAA üzerinde görüntülenen özellikleri de bir kez daha gündem oldu.

Oppo R11 akıllı telefonları için bahsi geçen özellikler arasında Snapdragon 660 işlemcileri, 4 GB RAM bellek miktarı, 5.5 inç AMOLED ekran gibi detaylar dikkat çekiyordu. Oppo R11 akıllı telefonlarının en çok konuşulan özelliklerinden biri olacak gibi düşünülen 16 MP ve 20 MP değerinde çift arka kamera ve 20 MP değerinde ön kameralarda bir kez daha doğrulanmış oldu. Tüm bu özelliklerle beraber beklenen modellerden biri olan Oppo R11, akıllı telefonları için yayınlanan reklam filmlerini ise aşağıda bulabilirsiniz.

Bir diğer reklam filmi;