30.09.2016 13:11

Pelin Öztekin’in Instagram’daki Zayıf Hali

"Hayat Şarkısı" dizisinde oynayan Pelin Öztekin, zayıf hali ile herkesin beğenisini topluyor. Instagram'dan paylaştığı fotoğraflar binlerce beğeni alıyor.

Ünlü oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin, yaklaşık 2 yıl önce geçirdiği tüp mide ameliyatının ardından hızlıca kilo vererek kilosunun çoğunu kaybetmişti. Spor yapmaya devam eden güzel oyuncu 70 kiloya düşerek herkesi kendine hayran bırakıyor. Spor yapmayı ihmal etmeyen Öztekin, Instagram hesabından spor yaparken çekilmiş fotoğraflarını hayranlarıyla da paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzel oyuncu spor ve pilates yaparak zayıflamaya devam ediyor.  Kanal D’nin oldukça fazla ses getiren “Hayat Şarkısı” dizisinde ‘Zeynep’ karakterine can veren Pelin Öztekin, dizi setlerinden vakit buldukça spor yapmaya devam ediyor.pelin-öztekin-instagram

Pelin Öztekin’i Hayranları Takdir Ediyor

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda zayıflığı ile dikkat çeken güzel oyuncu hayranları tarafından da takdir ediliyor.Zayıflama başarısıyla herkes tarafından beğenilen Pelin Öztekin, kilo sorunu yaşayanlara da umut kaynağı oluyor. Şimdilerde 70 kilo olan oyuncu daha çok zayıflamayı kafasına koyduğunu söylüyor.  Oynadığı bir dizide tanıştığı eski sevgilisi Kıvanç Arslan ile olan ilişkisini yakın zamanda bitiren Pelin Öztekin, spor yaparak bu zor günleri atlatmışa benziyor. Üç yıllık birlikteliklerinin ardından bu birlikteliği nişanla süsleyen ikili geçtiğimiz aylarda ayrıldıklarını duyurmuşlardı.