01.08.2016 20:50

Pokemon Bulmak Zorlaşıyor!

Pokemon Go’nun sahibi Niantic firmasının baskıları nedeniyle; oyuncular, Pokemon bulmak için kullandıkları programları artık kullanamayacaklar!

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Pokemon bulmanın en iyi iki yöntemi olan PokeVision ve Poke LIVE, Niantic firmasının baskılarına maruz kaldı. Kısa sürede para basma makinasına dönüşen Niantic firmasının yaptığı baskılar, o kadar şiddetli yapılıyor ki şu an PokeVision web sayfasında hizmet durdurulmuş vaziyette. Ancak üzülmeye gerek yok! Poke LIVE halen bizimle!

Poke Live, Artık Pokemon Bulmanın Tek Yöntemi!

poke-live

PokeVision’dan sonra piyasaya sürülen, Android yazılımcısı Joaquim Vergès’in hazırlamış olduğu Poke LIVE mobil programı, şu anda Pokemon bulmak için kullanabileceğimiz tek yöntem. Ayrıca bu programın PokeVision’dan hiç altta kalır yanı yok. Hatta üyelik girişi yapmanın gerekmemesi, Pokemonların yerini %100 doğru göstermesi gibi özellikleri sayesinde Poke LIVE, bize göre PokeVision’un bir adım önündeydi. Artık bu Pokemon bulma kategorisinde yalnız bir program olarak kalan Poke LIVE bu vakitten sonra daha da çok tercih edilen bir program olacağını düşünüyoruz. Fakat Pokemon bulma konusunda Niantic firmasının 3.parti yazılımlara yaptığı baskılar devam ederse, bu uygulama da ortadan kalkacaktır. Bu nedenle en sevdiğiniz Pokemonları yakalamak için acele etmenizi öneriyoruz!

Poke LIVE Google Play İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jv.pokemapgo