18.12.2015 09:11

Samsung Yeni 128GB Kapasiteli MicroSD Kartını Tanıttı!

Samsung'un yeni Pro Plus Serisi microSD kartı son derece hızlı ve son derece dayanıklı. İşte yeni Samsung microSD kartın fiyatı ve özellikleri haberimizde.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung aynı zamanda dünyanın önde gelen microSD kart üreticilerinden. Dünyanın önde gelen microSD kart üreticisi Samsung, önceki gün Pro Plus serisindeki 128GB microSD kartını da resmen açıkladı. Önceden Samsung, Pro Plus serisinde 32GB ve 64GB modelleri üzerinde çalışmıştı ve yeni 128GB olan modelde önceki modellerin karakterini koruyor.

İşte Samsung Pro Plus 128GB MicroSD Kartın Özellikleri!

128GB Samsung Pro Plus 95 MB/s okuma hızına ve maksimum 90 MB yazma hızına sahip. Doğal olarak Samsung, yeni kartının modern akıllı telefonlarda en iyi kullanımı ortaya koyacağını ve dijital kameralar için 4K kayıt yeteneğinin olacağını dile getirdi. Samsung Pro Plus, bu aşırı aktarım hızlarının yanında birde aşırı sıcaklığa, suya ve hatta X-Işınlarına bile karşı koyabilecek.

İlginç bir şekilde Samsung’un etkileyici 128GB microSD kartı, Samsung’un 2015 model Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 gibi modellerinde, microSD kart yuvası olmadığı için kullanılamayacak. Ancak son söylentilere göre Samsung’un yeni microSD kartı Samsung Pro Plus, tanıtılmasına da az bir süre kalan Galaxy S7 için mükemmel bir alternatif olacak.

Samsung’un hızlı ve dayanıklı yeni microSD kartı Samsung Pro Plus, 199 dolar fiyat etiketine sahip. Bu fiyat, karta olan ilgiyi nasıl etkileyecek hep beraber bekleyip göreceğiz.